LIPTOV Region Card

 

 

 

Karta lojalnościowa Liptov Region Card

“Więcej doświadczenia za mniejsze pieniądze!!”

 

Kluczem do bramy największego w Słowacji, naturalnego miejsca rozrywki i zabawy. Kluczem, który umożliwi wykorzystanie zniżek na największe atrakcje, odwiedziny miejsc wycieczkowych, zabytków kultury, skorzystanie z atrakcji z domieszką adrenaliny oraz pobyt w wielu innych partnerskich obiektach ruchu turystycznego w regionie Liptów. Bawcie się w parkach wodnych, kolejkami linowymi wyjedźcie na górskie szczyty, odważcie się na pełen przygód spływ, odwiedźcie muzea, poznajcie tajemnice jaskiń, skosztujcie specjałów kuchni albo kupcie sobie coś dla siebie. Z kartą Liptov Region Card atrakcyjne zniżki od 5 % aż do 100 %.

Jak działa program lojalnościowy Liptov Region Card?

Za skorzystanie ze zniżki w punkcie akceptacyjnym zostaną na Państwa konto naliczone punkty, według kategorii konkretnego miejsca akceptacyjnego (Góry i śnieg, Parki rozrywki wodnej, Kultura,…). Punkty można uzyskać także za zakwaterowanie w niektórym z naszych partnerskich punktów noclegowych w regionie Liptov. Za osiągnięcie określonej liczby punktów zostaną Państwo jako posiadacz karty włączeni do losowania atrakcyjnych nagród. Kompletne informacje o programie lojalnościowym znajdują tutaj

Jak otrzymać Liptov Region Card ?

Kartę można uzyskać w jednym z punktów sprzedaży, takich jak partnerskie obiekty noclegowe, albo punkty informacji w regionie Liptów. 

Jaka jest cena Liptov Region Card?

Jeżeli zdecydujecie się na zakwaterowanie przynajmniej na 1 noc w którymś z naszych partnerskich obiektów noclegowych, otrzymacie kartę ZA DARMO lub 3 €. W innym przypadku kartę Liptov Region Card można kupić w punktach informacji w miejscowości Liptovsky Mikulas i Ruzomberok w cenie 5 €.

Jak działa Liptov Region Card?

Odwiedźcie Państwo atrakcję oferującą zniżkę dla posiadaczy Liptov Region Card. Aktualne zniżki znajdą Państwo w tej broszurze, albo na visitliptov.sk. Miejsca oferujące zniżki są łatwo rozpoznawalne dzięki naklejce „Tu plati karta” („Tu akceptujemy kartę”). Okażcie swoją Liptov Region Card i natychmiast skorzystajcie z przysługujących Wam, jako posiadaczom Liptov Region Card, zniżek w danym sezonie turystycznym.

Jak długo jest ważna Liptov Region Card?

Ważność Liptov Region Card jest nieograniczona. Jednak, aby otrzymać najwyższe zniżki (pobytowe), zakwaterujcie się Państwo w jednym z naszych partnerskich obiektów noclegowych na minimum dwie noce. Wszystkie inne (stałe) zniżki obowiązują kiedykolwiek, nawet jeżeli będą Państwo spędzać na Liptowie tylko parę chwil

 

PRZEWODNIK PO LIPTOWE S LIPTOVCARD

Miejsc Sprzedazy Liptov Region Card

Rezerwacja

Pobyty według życzenia - rezerwacja bez wiązania