AQUA - VITAL PARK

 

Latem 2008 roku odbyło się uroczyste otwarcie nowego AQUA – VITAL Parku, który jest dostępny całorocznie.

 

 
 
Nowy zewnętrzny Witalny świat
 
W roku 2015 AQUA-VITAL Park został rozbudowany o nowy zewnętrzny Witalny świat. Na gości czeka nowa sauna fińska, basem chłodzący oraz nowe jacuzzi pod gołym niebem.
 
W 2008 roku uzdrowisko udostępniło nowy całoroczny AQUA – VITAL PARK, w którym znajduje się basen do siedzenia wypełniony leczniczą mineralną wodą termalną o temperaturze 36 °C – 38 °C, basen rekreacyjny z wodą o temperaturze 28 °C – 33 °C i licznymi atrakcjami (fotele i leżaki nadmuchiwane, sztuczna fala, grzybek, dysze masujące, bicze wodne, podwodne oświetlenie) oraz kompleks saun (sauna fińska, sauna mentolowa, rzymskie kąpiele parowe, kąpiele Kneippa i tepidarium). Do dyspozycji jest również dzielony basen wewnętrzny z wodą leczniczą o temperaturze 33 i 35 °C. W kompleksie AQUA – VITAL Park znajduje się również Snack bar oferujący szeroki wybór dań i napojów a la carte oraz sala bankietowa na imprezy zamknięte.
 
Zapraszamy do uzdrowiska gości w każdym wieku. Uzdrowisko oferuje różne rodzaje pobytów – lecznicze, leczniczo-profilaktyczne, odchudzające, dla seniorów, specjalne programy dla kobiet i mężczyzn, pobyty turystyczne i narciarskie, pobyty ukierunkowane na leczenie osteoporozy, sylwestrowe, wielkanocne, weekendowe.
 
Zarząd uzdrowiska stara się dostosować ofertę do potrzeb klientów i organizuje różnego rodzaju promocje, aby zwiększyć zainteresowanie pobytami.
AQUA-VITAL Park zaprasza do korzystania z odkrytego basenu rekreacyjnego z wodą o temperaturze 28-33 °C z licznymi atrakcjami: leżaki, sztuczna fala, grzybek, podwodne oświetlenie, dysze masujące i bicze wodne oraz basenu odkrytego do siedzenia z leczniczą wodą mineralną o temperaturze 36 - 38 °C zapewniającego relaks i odprężenie.
Do dyspozycji jest również kryty basen mineralny z wodą o temperaturze 33 °C i 35 °C.
 
W pobliżu basenów odkrytych znajdują się również inne atrakcje, z których klienci mogą korzystać gdy nie przebywają w basenie – szachy gigant, boisko do siatkówki, trampolina dla dzieci, huśtawki, tor przeszkód dla dzieci.
 
 
Z basenów jest przejście do witalnego świata (kompleks saun), którego wnętrza pomagają osiągnąć harmonię, a nowoczesne wyposażenie zapewnia przyjemny relaks i odprężenie. Dobroczynne działanie sauny jest znane od niepamiętnych czasów. Gorące powietrze powoduje wzmożone pocenie i pozwala pozbyć się szkodliwych toksyn, otwiera pory, poprawia przepływ krwi, działa uspakajająco i relaksacyjnie. Witalny świat oferuje: saunę fińską, saunę mentolową, rzymską kąpiel parową z naturalnymi esencjami do inhalacji, kąpiel Kneippa, tepidarium, prysznic turbo, prysznic deszcz.
W witalnym świecie stosowane są naturalne olejki, których działanie w połączeniu z inhalacją pozwala pozbyć się toksyn, wzmacnia odporność organizmu i skutecznie chroni przed przeziębieniami. Naturalne olejki niwelują napięcie psychiczne i stres.
 
 
W witalnym świecie znajduje się również Snack bar oferujący szeroki wybór dań i napojów a la carte oraz sala bankietowa na imprezy zamknięte.
 

 

Rezerwacja

Pobyty według życzenia - rezerwacja bez wiązania